FOTOGRAFIRANJE U ZAGREBU – MAJA I MARIN
Nakon nekoliko vjenčanja koje smo odradili ove godine izvan hrvatske bilo je fotografirati vjenčanje u Zagrebu.
Zapoceli smo sa fotkanjem priprema vjenčanja Maje i Marina.
Nakon toga krenuli smo prema centru grada gdje smo napravili photosession. ZapoČeli smo kod zgrade HNK pa preko Gunduliceve i Cvjetnog kroz Teslinu natrag,
što je potrajalo nekih sat vremena.
Nakon toga otisli smo do hotela Antunovic i Vertigo bar gdje su Maja i Marin imali želju da se fotografiraju. Na krovu hotela nalzi se terasa sa koje se pruža jedan
od najboljih pogleda u Zagrebu.
Nakon toga započela je ceremonija vjenčanja koja se održala na livadi hotela Se-Mi Veliko Trgovišče. Sa samim početkom zapocela je prava ljetna oluja,
pračena grmljavinom i pljuskom…….kako je to izgledalo pogledajte na fotkama u nastavku……
Kisa je padala skroz tokom vjencanja a prestala je pada sa zavrsetkom ceremonije. Nakon toga
pojavila se duga……


































